Developerské projekty v Praze na jednom místě – chystá se výstava BYDLENÍ, nové projekty

To nejlepší z nabídky pražských a středočeských developerů najdou lidé na výstavě BYDLENÍ, nové projekty, která se uskuteční v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Třiadvacátý ročník začíná již ve čtvrtek 23. března a potrvá až do neděle 26. března. Na výstavě se představí desítky jak developerských společností, tak realitních kanceláří, finančních poradců a dalších.

Potřeby a požadavky lidí na nové bydlení jsou opravdu rozmanité. Developerské společnosti to vědí a každá z nich vstupuje na trh s něčím jiným, jedinečným. Pro toho, kdo si chce své priority ujasnit je připravena specializovaná výstava BYDLENÍ, nové projekty, která se již po třiadvacáté uskuteční na konci března v areálu PVA EXPO PRAHA.

Vystavovatelů budou desítky. Například společnost JRD, s.r.o. nabídne nízkoenergetické nebo pasivní byty. Na tento způsob života jsou lidé přitom zvyklí především z rodinných domů. Teď si mohou ekologické bydlení pořídit i v širším centru Prahy. Společnost Trigema a.s. do svých projektů již ve standardu komponuje prvky, které v dnešní době nejsou podle zákona nezbytně nutné, zato zaručují vysokou životní úroveň. V Chytrém bydlení od Trigemy jsou například ve všech bytech instalované rekuperační jednotky. Na rozdíl od jiných developerů se management firmy rozhodl pro expanzi například do Plzně. Pražská správa nemovitostí nabízí bydlení v rekonstruovaných domech pražského Žižkova, Nuslí, Michle, Vršovic, Bubenče, Vysočan, Dejvic a dalších. Firma starým domům na skvělé adrese dává to, co těmto lokalitám chybí, například parkování. Developer Skanska Reality a.s. zase klade důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů při výstavbě a používání chytrých řešení snižujících náklady na energie.

Státní fond životního prostředí v rámci veletrhu na své expozici poradí s možností získání dotací z programu Ministerstva životního prostředí – Nová zelená úsporám.

Účast na letošním ročníku potvrdili i další významní čeští hráči z řad developerských společností, kterými jsou YIT, Moravská stavební Invest, Real Treuhand, Ekospol, Areál Černý Důl, Doma a.s. a další. Více informací o jednotlivých projektech najdete na www.vystavabydleni.cz/najdete.

Záštitu nad akcí poskytlo MPO, MMR ČR, SMO, Hospodářská komora ČR a ČVUT v Praze.

Odborným partnerem výstavy je tradičně Asociace realitních kanceláří.

Spolu s výstavou BYDLENÍ, nové projekty bude v areálu k vidění kompletní přehlídka oboru bydlení na souběžných veletrzích FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. Poprvé v rámci tohoto souboru proběhne i specializovaná výstava svítidel, designu a příslušenství SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách www.vystavabydleni.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *