Jak na novou koupelnu? Chtějte kvalitu!

Když se mluví o rekonstrukci, tak většina lidí začíná jádrem, nebo alespoň svou koupelnou. Pokud jste na tom stejně, podívejme se společně na jeden správný postup. Měl by být spojený s tím, že budete chtít kvalitu. Prioritou by pochopitelně měl být dobrý řemeslník, nebo firma. Jak ho poznat? Jednoduše. Stačí:

  • Číst recenze na internetu
  • Dát na doporučení svých známých
  • Prohlédnout si jeho práce

Člověka tedy máte vybraného, a tak už stačí myslet jenom na kvalitní produkty. A s tím vám dokážeme poradit my.

Baterie

Kde ji budete potřebovat? Jak u vašeho umyvadla, tak pochopitelně také u vany, nebo u vašeho sprchového koutu. Na co hledět při výběru? My jasně doporučíme hlavně design, který je velmi důležitý, protože jedině tak docílíte toho, že koupelna bude skvěle vypadat. A jak je to se samotnou kvalitou? Dnes jasně dominují produkty Kludi. Pokud na tuto značku v souvislosti se zmíněným sortimentem vsadíte, můžete si být jisti tím, že vedle zaručeně nešlápnete.

Obklady a dlažba

I zde by měla být kvalita samozřejmostí. Než se podíváme na doporučení, je dobré dotknout se i designu. Pamatujte, že u menších koupelen je vždy lepší zvolit světlejší odstín, který zajistí optické zvětšení. Dobré je také kombinovat maximálně 2 odstíny, ať koupelna nepůsobí přeplácaně. A pokud je vaším cílem i kvalita, potom je dobrou volbou značka Rako. Tu určitě není třeba nijak výrazně představovat. Nejenom, že je známá, ale nezklame ani s ohledem na kvalitativní vlastnosti.

Odvětrávání

V koupelně se výrazně tvoří vlhkost, což je nutné eliminovat. Třeba menším okénkem. Když k němu pořídíte i rolety na okna, můžete si být jisti i potřebným soukromím. Když okno nezvolíte, zkuste správný ventilátor. My doporučujeme kvalitní typy, které dokážou sami hlídat teplotu i vlhkost, na základě čehož sami sepnou, čímž zajistí, že v koupelně bude za všech okolností správné klima.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *