Kukátko s kamerou hlídá domácnost osamělých seniorů

Je nenápadné, nikdo si jej nebude všímat a může zůstat v provozu celé dny bez dalšího nastavování. Dnešní elektronika připravila světu mnoho zajímavých novinek, jednou z nich je kukátko do dveří, které zvládne ve zlomku vteřiny vyfotit každou nezvanou návštěvu. Jednoduše se instaluje a možnost sladění s mobilní aplikací zajišťuje nepřetržitý dozor nad bytem. Čekají děti doma, než se rodiče vrátí z práce? Podobný prvek ochrany znamená klid v duši a platí to například i pro osaměle žijící seniory. Můžete mít své blízké neustále pod dohledem a stačí k tomu jen opravdu málo!

Detektor pohybu bude vždy připraven

Nepotřebuje žádnou pauzu na kávu, nikdy nespí a vlastně se dá bez nadsázky říci, že je neustále ve střehu. Pohlídá tak svěřený objekt i v době, kdy jeho obyvatelé spí nebo odpočívají, nepoleví ve své ostražitosti ani během nočních hodin. Kukátko s kamerou má velmi široký úhel záběru, a proto bude mít pod dozorem vše, co se děje v okolí domovních dveří. Když přijde nějaká nezvaná návštěva, může nahrát i krátké video, se kterým budou mít vyšetřovatelé vloupání svou práci nepoměrně snadnější. Každý důkaz se totiž počítá, jakýkoliv kvalitní materiál pomůže odhalit a brzy také dopadnout pachatele. Díky nočnímu přísvitu tomuto zařízení neunikne vůbec nic!

Stačí doplnit jen paměťovou kartu

Kvalitní záznam pro foto a video už pak vyžaduje jen jediné, vysokokapacitní paměťovou kartu, která je dostupná v každém elektru. Blesková zpráva na mobil, kdykoliv se bude něco dít, vám umožní včas zasáhnout, když budete jen na krátké vycházce nebo výletu. Osamělá babička, která žije na druhém konci města, tak dostane spolehlivého strážce ze světa moderní elektroniky, který ji nikdy nezklame. Více informací k tématu najdete na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *