Nové developerské projekty v Praze představí výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

Ve dnech 21. až 24. března 2019 se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční specializovaná výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Představí nové developerské projekty i aktuální trendy v bydlení. 

Již 25. výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY se v PVA EXPO PRAHA uskuteční v souběhu s veletrhy FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Návštěvníci tu budou moci zhlédnout aktuální nabídku nemovitostí a pobavit se se zkušenými profesionály o stávající situaci na realitním trhu.

Trend loftového bydlení

Surový beton v kombinaci s designovými prvky vytváří domov, který ve vás vyvolá pocit výjimečnosti. A přesně takový je projekt Vanguard Prague společnosti PSN. Ta pro návštěvníky akce připravila speciální prohlídku tohoto projektu ve virtuální realitě. Představí ale i další své významné stavební plány, vinohradské Depo Grébovka nebo žižkovskou Rezidenci U Prokopa.

Nové rezidenční projekty

Společnost GEOSAN DEVELOPMENT se na akci blýskne svým nejnovějším projektem v oblíbené rezidenční lokalitě Praha 9. Její Element Letňany přináší nové bytové možnosti jak pro aktivní lidi, singles, mladé páry, rodiny s dětmi, tak i pro investory, kteří hledají zajímavou nabídku. Mezi další představované projekty společnosti se zařadí smíchovské Rezidence Vrchlického a Neklanka.

S nestárnoucí finskou architekturou a stylem bydlení se budou na akci prezentovat developeři z YIT. Se stavbou rodinných domů zase poradí od A do Z jedna z nejdéle působících stavebních firem na našem trhu DSK PRAHA nebo Real-Treuhand, která rozvíjí a realizuje projekty všech velikostí, od řadového domu až po výstavbu nové městské čtvrti. Stavební bytové družstvo návštěvníkům v prezentaci ukáže výhody kombinace vlastnického a nájemního bydlení. Ve stánku Státního fondu životního prostředí ČR se návštěvníci mimo jiné dozví, jak na dotace a výstavbu úsporného bydlení. Více informací na internetových stránkách akce www.vystavabydleni.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *