Pražská Michle je v rozkvětu

Michle je momentálně jednou z nejatraktivnějších čtvrtí v Praze. Mohou za to celkově nově vznikající byty v Praze 4, jež splňují ty nejpřísnější podmínky na moderní život. A to také svou polohou. Jedna z nejnovějších rezidencí Hadovitá, se nachází na kopcích Michelské stráně. To znamená prostor dostatečně daleko od hlučného centra. Ne ovšem tak, aby do všech důležitých míst byla složitá doprava. Zkrátka přesně tak akorát. 

Atraktivní financování

Co je na této rezidenci dále tolik atraktivní? Jistě také způsob financování. Pod sebou ho má společnost Hyposervis Consulting a.s. Ta se mimo jiné snaží zachovat vyšší dostupnost hypoték. V současnosti Česká národní banka zpřísňuje požadavky na vlastní zdroje i vyšší příjmy. Firma Hyposervis je na trhu již 17 let a může vám proto nabídnout mnoho bonusů. 

Uzavřete-li hypotéku u Hyposervis, získáte nejnižší dosažitelné úrokové sazby a znalecký posudek na náklady banky. Velmi výhodné jsou také nulové poplatky za zpracování hypotéky i další administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky. Zkrátka klientské výhody po všech stránkách. 

Služby

Makléři společnosti Hyposervis vám poskytnout naprosto profesionální poradenství a provedou vás veškerým zpracováním hypotečního úvěru. Také zajistí koordinaci mezi Vámi, bankami a samozřejmě také prodávajícími. Financování bydlení bude skutečně hračka.

Popis bytů

Bytové domy v rezidenci Hadovitá jsou synonymem pro moderní, minimalistický a elegantní prostor. Stejně nároky byly kladeny na vnitřek v těchto bytech. Koupelny jsme pojali nejen jako užitkovou místnost ale také jako místo pro váš relax. Podlaha je celkem třívrstvá. A to proto, aby fungovala jako teplo vašeho domova. Je vyrobena firmou Parador z dubového dekoru. 

Pro více informací o Rezidenci Hadovitá přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *